BU VİDEODA KENDİNİ GÖRECEKSİN - CS:GO VE LOL

-

NYGMA

104.112 views
Hey guest, welcome to TopHBO.Com Like to see
Merhaba arkadaşlar ben NYGMA. Bugün bazı oyunların insanları ne hale soktuğunu ve gelecekteki endişemden bahsedeceğim. Size bu videoda oyun oynamayın demeyeceğim ya da örneklerle sizi oyundan soğutmaya çalışmayacağım. Bugün Bu videoda, size kendinizi göstereceğim.

Başlangıçta gayet güzel bir etkinlik olarak gördüğümüz ve bazen arkadaş ortamında bizleri kaynaştırmayı bile sağlayan oyunlar, Aslında tam tersine bizleri birbirimizden ayırmaya ve düşman etmeye başladı.(video) Cs go yani counter strike online oyununda öyle bir detay var ki küçük bir çocuğun hayatını istemeden de olsa karartabilir.Bu oyunda silahlar ve bıçaklar bulunmakta.Bunlar online olarak satılabiliyor ve bunlar üzerinden para kazanılabiliyor. Bıçak yada silah çıkartmak için para yükleniyor ve hırs yapıldığında inanılmaz paralar harcanıyor. Birbirinden değişik ve göz alıcı renklerdeki bıçaklar daha çok küçük çocukları etkiliyor.
Gördükleri ve beğendikleri bıçakları internet üzerinden babalarının ya da annelerinin kredi kartlarıyla satın alıyorlar onların haberi bile olmadan. Bu videoyu izleyen oyuncular, o çocuğu ve benzerlerini bu hale getiren aslında biziz. Karşıdakine anında küfür ederek, oyun içerisinde kötü oynadığını bildiği halde onun üstüne giderek daha da sinir olması için tuzaklar kuran ve onu aşağılayan bizler onu o hale getirmekteyiz.

Binatex ile demo hesabınızda kazanmaya başlayın: http://goo.gl/GD3hUn

Bu Promosyon kodunu kullanarak paranızı x2.5 oranında arttırabilirsiniz: - nygma150 -

DİĞER VİDEOLARIMI İZLEMEYİ UNUTMAYIN

SURVİVOR TÜM GERÇEKLER 👉 http://goo.gl/9qQ78H
SİMÜLASYON MUYUZ GERÇEK Mİ?👉 http://goo.gl/dUT56R
YOUTUBE'U İFŞALADIM(HAKSIZLIKLAR) 👉 http://goo.gl/UeiXmz
CEM YILMAZ ESPİRİLERİ ÇALINTI MI? 👉 http://goo.gl/3jtRzE
BABO FİLMS YAPILAN KURGU 👉 http://goo.gl/1v1XZr
YEŞİLCAM FİLMLERİNDEKİ HATALAR 👉 http://goo.gl/Tek5cy
SORU-CEVAP VİDEOSU 👉 http://goo.gl/EX2HhD
YEŞİLCAM FİLMLERİNDEKİ HATALAR👉 http://goo.gl/Tek5cy

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM

İNSTAGRAM 👍 http://www.instagram.com/nygmayoutube
TWİTTER 👍 http://twitter.com/nygmayoutube
FACEBOOK 👍 http://www.facebook.com/Nygmayoutube

►Kanalıma ABONE olmak için : http://goo.gl/xfPwjv
►Kanalımdaki diğer videolar için :http://goo.gl/e4Xgq6 türkiye csgo pubg inceleme cs 1.6 twitch hugola jahrein zeon cs go fps cs:go
empati, deliren oyuncular, oyun oynarken çıldıran, oyun oynarken deliren, oyuncular, cs go, csgo, pubg, lol, türkiye, nygma, counter strike, online oyunlar, cs go rekabetçi, inceleme, cs go türkçe, cs go fps, cs 1.6, belgesel, twitch, cs:go, BU VİDEODA KENDİNİ GÖRECEKSİN - CS:GO VE LOL, hugola, jahrein, zeon, küfür, yayıncı, atari, bilgisayar oyunları,
Loading...
Loading...